مزرعه سالاری

مزرعه سالاری تولید کننده پسته ارگانیک در ایران

محصولات

مزرعه سالاری تنها مزرعه ارگانیک پسته در ایران

مزرعه سالاری در سال 1377 در منطقه ورامین با وسعت حدود 35 هکتار تاسیس شده است. ما با تجربه بیش از 50 سال باغداری پسته در مناطق رفسنجان و سیرجان، برای تولید با کیفیت تر و ارگانیک اقدام به سرمایه گذاری در منطقه مبارک آباد ورامین نمودیم و در حال حاضر بعنوان معدود باغات پسته ارگانیک که دارای تاییدیه رسمی از سوییس میباشد، شناخته میشود. محصول مزرعه سالاری هم جهت استفاده بازار داخلی و هم صادرات عرضه میشود و تا به امروز تنها به کشور کانادا این محصول را صادر نموده ایم. مزرعه سالاری آمادگی دارد با تجار خوشنام پسته جهت صادرات پسته درجه یک ارگانیک همکاری نماید.

آنچه در مزرعه سالاری اتفاق می افتد

فرآوری:
محصول پسته عموما از نیمه دوم شهریور ماه آماده برداشت میباشد. در مزرعه سالاری کار برداشت از مزرعه با رعایت پروتکلهای بهداشتی بوسیله دست انجام شده و پس از حمل به محل فرآوری، با استفاده از ماشین آلات تمام مکانیزه فرآیندهای پوست گیری، شستشو، غربالگری مرحله اول، رطوبت گیری و سورت شدن انجام میشود. جهت خشک شدن کامل، پسته نیمه مرطوب بر روی زمین موزاییکی که از قبل ضدعفونی شده است پهن شده و پس از دو روز آفتاب خوردن کامل، مغز و پوسته کاملا خشک شده و محصول جمع آوری و جهت بسته بندی به انبار منتقل میگردد.
رسیدگی به مزرعه:
در مزرعه سالاری استفاده از هر نوع سم و کود شیمیایی ممنوع بوده و مبازره با آفات با استفاده از روشهای میکروبیولوژیک صورت میگیرد. همچنین جهت تقویت خاک مزرعه از انواع کودهای طبیعی نظیر کود مرغ ارگانیک استفاده میشود.

تماس با ما​

دفتر مرکزی

ایران ، تهران ، بلوار میرداماد، م مادر، پلاک 50، طبقه 2

تلفن

02122902192
02122902194
09131402009

ایمیل

inquiry[at]salarifarm.ir